Leden 2011

Těžko říct, co by mělo být titulkem

1. ledna 2011 v 20:20 Moje kecy
belle-clemence.blog.cz
Ani nevím jak začít. Nejdříve asi vysvětlením a omluvou (po kolikáté už?). Ozývám se znovu až po dvou týdnech, Vánoce či Silvestra na blogu jsem absolutně ignorovala, čímž jsem porušila dvouletou tradici, ale přece jen mi to z nějakého důvodu žíly netrhá. Blog jsem výjimečně nezanedbávla kvůli nedostatku času jako spíš kvůli něchuti cokoli na blogu podnikat. Možná je to další období krize a já se zatím nebudu nutit něco sem přidávat, dokud se mi nebude chtít. Dalším negativním faktorem je fakt, že ani není co přidávat, nejsou novinky. 

Omlouvám se lidem, co na tento blog chodí, že to tu tak vázne, že jsem u nich nebyla uherský rok (lépe řečeno, chodím se k vám dívat, ale nemám sílu psát komentáře, omlouvám se Verči, která převzala blog po Gině Grint, že jsem jí dosud neodpověděla, Verčo, pokud to čteš, jsem pro to, abychom nechaly blogy spřátelené, i když je fakt, že tyhle věci jako je spřátelení, blog a komentáře mi v této době připadají jako malichernosti.

Vánoce jsem zasvětila učení, přípravě na maturitu a hledání správných oborů na VŠ. Přečetla jsem 5 knih k maturitě (u nového státního systému jde spíš o to přečíst knihy než se naučit literární látku za 4 roky, i když ani bez té se neobejdete), přepsala jsem cca 40 stránek formátu A4 dějepisu (konečně jsem ho přepsala celý) a teď už se musím jen naučit na tu fůru testů, co mě čeká v lednu (nesnáším tenhle měsíc) připravit si okruhy do angličtiny a španělštiny, naučit se dějepis k maturitě a pak se dostat na VŠ, udržet se tam, najít si práci a pak budu mít spokojený život:-D

Abych se ale vrátila k jádru věci, tenhle blog bude nějakou dobu ještě váznou, delší či kratší, já to sama nevím. Loni zjara jsem měla podobné období a pak jsem se sem vrátila, třeba se  to zopakuje. Anebo se pomalu blíží konec tohoto blogu. Na jedné straně by to byla úleva, na druhé je mi líto zanechat něčeho, co dělám téměř tři roky. Však ono se ukáže.

Přátelům z blogu přeju opožděně pěkné Vánoce (ironií je, že za chvíli skončí) a pěkný nový rok, na tohle přání snad ještě pozdě není.

Doufám, že se brzo vrátím a doufám, že budu mít dvojnásobně víc elánu, než mám teď. Spíš bych měla říct jenom více místo dvojnásobně, protože s nulou nelze násobit:-D

Na shledanou v lepších časech.