Prosinec 2010

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 - Paris Premiere (2. část)

18. prosince 2010 v 14:39 2010
belle-clemence.blog.cz
Omlouvám se za týden nečinnosti, ale minulý týden byl týdnem hrůzy, neměla jsem čas ani se najíst, natož dělat něco na blogu, protože jsme chystali ples, ale nevadí, škola nám taky pomohla - hromadou učení:-D Dneska ta hrůza bude završena, potože mě za cca 4 hodiny čeká zahájení mého maturitního plesu a asi za 6 hodin držkopád z pódia... co se dá dělat, osud je sviňa. Na příští týden snad něco připravím a taky už by to chtělo změnit design... Uvidíme, kolik bude času...


Avatar nekopírujte!


Chanel Metiers d'Art Fashion Show - 7.12. 2010 (1. část)

11. prosince 2010 v 0:00 2010
belle-clemence.blog.cz
Clémence tento týden opět vylezla na veřejnost a opět to byla přehlídka Chanel. Její oblečení je pro mě tentokrát 50:50... všechny prvky, co má na sobě se mi líbí, ale celkově je to nesladěné... Nejhorší jsou ale vlasy. Clémence se pokusila o ležérní cop, ovšem výsledkem je něco meti Taťánou Larinovou a indiánskou babičkou...


Avatar nekopírujte!


Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 - London Premiere (2. část)

10. prosince 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Ještě mi zbyly fotky ze světové premiéry HP. Minule jsem se tu pídila po tom, proč si Clémence s sebou vzala na červený koberec knihu a vy jste to rozsekli za mě - ona je to kabelka:-D Tohle je fakt fikaný doplněk. A ještě fikanější by to bylo, kdyby to nebyla Kráska a zvíře ale Harry Potter 7:-D


Avatar nekopírujte!


Natáčení prvního úkolu

9. prosince 2010 v 0:00 | Lena |  Ohnivý pohár - On set
belle-clemence.blog.cz
Tyto fotky už mají taky sto let, aspoň mi to připadá jako sto let od doby, co jsem si je shromažďovala do počítače. Ve skutečnosti jsou to asi dva roky. Mně se strašně líbí ta bunda, co měla Fleur v prvním úkolu, hlavně ten materiál, ale i celkové provedení.


Avatar nekopírujte!


Vojna a mír - screeny (2/4)

8. prosince 2010 v 0:00 | Lena |  Vojna a mír
belle-clemence.blog.cz
Ano, už zase:-D Vojna a mír. Z téhle části se mi líbí druhá a třetí fotka (změna mezi nimi), hned jsem si vzpomněla, jak Nataša říká Soně "Najednou mám chuť projít se... Ne. Proběhnout!


Avatar nekopírujte!


Mode, Foam, Be Magazine

7. prosince 2010 v 0:00 | Lena |  Magazines
belle-clemence.blog.cz
Mám tu sbírku scanů z různých časopisů, kde se Clémence objevila a je to docela příjemná změna po tom minulém fiasku u Vogue a Wonderland. Nejvíc se mi líbí čtvrtá fotka, možná ji použiju pro nějaký design, pokud se k němu někdy dohrabu. Mimochodem, všimněte si na třetí fotce, kolik stálo těch pár svršků, co má na sobě. A v Africe nebo Jižní Americe umírají lidi hlady.  


Avatar nekopírujte!


Nová promo fotka Fleur

6. prosince 2010 v 0:00 | Lena |  Relikvie smrti - Movie Stills
1347467604
Před pár dny se objevila další fotka Fleur z Relikvií - já ten film konečně viděla celý a jsem zklamaná z toho, jak málo záběrů tam bylo ze svatby. Dalším zklamáním pro mě byla absence Fleuřiny sestry Gabriely. Jinak mám ale z filmu pozitivní pocity, tenhle díl se jim celkem povedl, některé scény byly opravdu pěkné (třeba Hermiona v lese a kolem ní jdou lapkové a nevidí ji), takových bylo víc, stejně jako těch, co mi do příběhu neseděly (třeba jak Harry tančí s Hermionou), ale nebudu to tu vypisovat, jednak bych si na vše nevzpomněla a jednak by to bylo na dlouho. Takže moje pocity z filmu možná někdy jindy a spíš rozkouskovaně - v každém článku něco - kdo by to četl, kdyby to bylo vše najednou?

Taky jsem se dočetla zajímavou věc. Clémence údajně v nějakém rozhovoru řekla, že nemá narozeniny 30.11. ale 1.10. ... Tak teď nevím, čemu věřit, protože všechny stránky světa si mezi sebou rozšířily listopadové datum...


Avatar nekopírujte!


Fleur Delacour - screeny (4. část)

3. prosince 2010 v 0:00 | Lena |  Ohnivý pohár - Screencaptures
belle-clemence.blog.cz
Se screeny Fleur jsme už u scény "jak charismatická čtveřice":-D Snažila jsem se detailně zachytit tu facku, co Fleur dala Rita, ale stejně se mi to moc nepovedlo. Ovšem 2. a 3. fotka od konce mě fakt pobavily:-)


Avatar nekopírujte!


Gossip Girl - Double Identity - screeny (2. část)

2. prosince 2010 v 0:00 | Lena |  Double Identity
belle-clemence.blog.cz
Po delší době sem přidávám něco málo z Gossip Girl. Nevím proč, ale přijde mi, jako by nikdy žádné Gossip Gril nebylo, jako by se tu neobjevila tuna fotek z natáčení. Možná je to tím, že mi čas utíká dvojnásobně rychle než v minulých letech.


Avatar nekopírujte!


Wonderland magazine outtakes

1. prosince 2010 v 0:00 | Lena |  Photoshoots
belle-clemence.blog.cz
Objevil se nový photoshoot s Clémence a musím říct, že většinou se mi nelíbí, nejvíc se mi nezdá 4. a 5. fotka, tam vypadá prostě blbě a ještě ji navlíkli do něčeho mezi krojem a noční košilí. Dvě poslední fotky jsou ale pěkné.Taky by mě zajímalo, co je to za divnou módu, nosit do otevřených bot ponožky.

Avatar nekopírujte!