Listopad 2010

Všechno nejlepší, Clémence!

30. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  News
Už potřetí za existenci tohoto blogu je tu tento článek. Začali jsme, když Clémence slavila své 26. narozeniny a dnes, o dva roky později, slaví Clémence 28 let. Takže jí přeju všechno nej, známe to, nejsem moc dobrý gratulant, takže se nebudu nijak extra rozepisovat, a tomuto blogu sobecky přeju, aby se dožil dalších Cleminých narozenin (dáme to do třicítky, ne?):-D

belle-clemence.blog.cz

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 - Paris Premiere (1. část)

29. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Fotky jsou sice týden staré, ale nebyl čas zveřejnit je dřív. Tento rok je fakt přesný opak minulého, za celý rok 2009 byla Clémence asi na čtyřech pěti akcích a letos je to jedna za druhou. Jen tak dál. Mimochodem strašně se mi líbí její šaty, střih, barva i vzor. A přijde mi, že vlasy má zase světlejší než na  přehlídce Chanel.


Avatar nekopírujte!


Vogue (US)

27. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  Magazines
belle-clemence.blog.cz
Omlouvám se za nečinnost, ale články jsem už nachystat nestihla. Minulý víkend byl šílený, o uplynulém pracovním týdnu nemluvě, tenhle víkend nebudu skoro doma, dnes mě čeká den otevřených dveří na UP v Olomouci, v neděli konečně Harry Potter a pak ještě něco, předpokládaný návrat je až někdy o půlnoci, takže jestli něco nachystám, nebude to žádná sláva. SB se tímto omlouvám a hlavně se omlouvám tobě, Klaudi, doufám, že si to přečteš, neboj, myslím na tebe, snažím si vyšetřit chvilku, ale zatím se mi to nedaří.

Jenom krátce k fotce- líbila by se mi mnohem víc, kdyby ji tak debilně nezkontrastovali, Clémence to udělalo skoro černé vlasy.


Avatar nekopírujte!


Heartless - screeny (5. část)

22. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  Heartless
belle-clemence.blog.cz
Zase nejsou novinky, tak se vracím ke screenům. Je to paradox, že novinky buď nejsou vůbec, anebo je jich tolik, že nevím, co mám zveřejňovat dřív...Avatar nekopírujte!


Olga's Summer - screeny (1/3)

21. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  Olga's Summer
belle-clemence.blog.cz
Tyhle screeny jsem dávala dohromady někdy v srpnu, fotek z tohoto filmu je pomálu, ale tehdy mě napadlo vyhledat ho v azbuce (ne že bych ji uměla, ale google, ten umí všechno:-D) a ono se ukázalo, že v Rusku je tenhle film docela populární. Až budu mít čas, udělám screeny z celého filmu (taky jsem ho našla v ruštině).


Avatar nekopírujte!


Design Fleuřiných šatů převzat z kolekce Alexandera McQueena?

20. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  Others
belle-clemence.blog.cz
Podle mě zní odpověď "jednoznačně ano". Ta podobnost je zjevná, až na délku sukně, řešení vršku a nahrazení pávů fénixy jsou to jedny a tytéž šaty. Jedna webová stránka spekuluje, jestli jde o krádež - podle mě jde spíš o půjčku (draze zaplacenou), protože pochybuju, že by se Alexander McQueen díval na to, jak se v Relikviích smrti někdo promenáduje v téměř jeho výtvoru. Ty originální šaty jsou z podzimní kolekce z roku 2008 a ty filmové jsou dílem Janyho Temimea.


Avatar nekopírujte!


Kostým ze scény sedmero Potterů

19. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  Relikvie smrti - Costumes
belle-clemence.blog.cz
Už se objevují i první kostýmy z Relikvií - z Ohnivého poháru se mi kostýmy Fleur sháněly strašně těžko, tak uvidíme, jak to bude teď - myslím ale, že fotek svatebních šatů bude dostatek. To by mě zajímalo, jestli je to schválně, že je to oblečení opět modré...


Avatar nekopírujte!


Clémence Poésy & Leighton Meester

18. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  Others
belle-clemence.blog.cz
Nebojte, nebudu vám sem dávat fotky se všema lidma, se kterými se Clémence kdy vyfotila:-D Možná už tady tuhle fotku mám, ale až dneska jsem v té druhé ženě poznala Leighton Meester z Gossip Girl (ty fotky jsem sem dávala někdy v červenci a tehdy jsem ani nevěděla, že nějaká Leighton existuje). Takže už mám odpověď na svou otázku - zajímalo mě, jestli se ty dvě tak nesnáší i ve skutečnosti - asi ne:-D


Avatar nekopírujte!


Chanel Fall 2010

17. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  Fashion
belle-clemence.blog.cz
Jak jsem už říkala (psala), Clémence měla na premiéře HP 7 šaty Chanel (přijde mi, že už nenosí jinou značku) a to z nejnovější kolekce, kterou Karl Lagerfeld sestavil - jsou právě z té kolekce, na jejíž přehlídce se Clémence v říjnu objevila (pro ty se slabší pamětí tady :-D). Radši se nebudu pídit po tom, kolik stály - Chanel, měsíc stará kolekce... dva roky by naše rodina nebyla o hladu:-D


NEKOPÍRUJTE!


Clémence Poésy & Elisa Sednaoui

16. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  Others
belle-clemence.blog.cz
Možná si vzpomenete, jak jsem tady nedávno přemýšlela, kdo by mohla být ta "žena s velkou pusou":-D, která se s Clémence objevuje na tolika akcích. Děkuju Kate, která zjistila, že se jmenuje Elisa Sednaoui (jméno určitě znám, ale nevím odkud). Pohledala jsem fotky, kde jsou spolu - koukám, že těch akcí zase tolik nebylo - jen čtyři. První je přehlídka Chanel z letošního ledna, druhá přehlídka Chloé, taky leden nebo únor, třetí je FF v Benátkách (asi září) a čtvrtá je opět přehlídka Chanel (letošní říjen).


NEKOPÍRUJTE!


Tři nové fotky z Relikvií

15. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  Relikvie smrti - Movie Stills
belle-clemence.blog.cz
Zase tu mám nějaké nové fotky, výjimečně ani jednu ze svatby, všechny ze sedmi Potterů. Všechny byly ve velkém rozlišení, ale když jsem je zmenšila, aby se sem vešly, z Fleur tam moc vidět nebylo, tak jsem ještě každou ořezala. Líbí se mi ta první fotka, jak Fleur brečí, vždycky herce obdivuju, když se dokážou rozbrečet na povel (chudák Moody - jedna z postav, jejíž smrti lituju nejvíc)...


Avatar nekopírujte!


Vojna a mír - screeny (2/3)

14. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  Vojna a mír
belle-clemence.blog.cz
Obyčejně bych sem dala novinky, ale tohle je nouzový článek :-D Ve čtvrtek, kdy nám přišly noviny, jsem zjistila, že znovu dávají Vojnu a mír - tentokrát na ČT 1 a co hůř, dávají to až ve 22:35, což je nehorázně pozdě... Nicméně, pokud to chcete vidět, můžete si to třeba nahrát nebo si to stáhnout z uloz.to, mělo by to tam být. V úterý dávají už druhý díl (to znamená díl, ze kterého jsou screeny v CČ).

Nedávno taky opakovali film V Bruggách, ale neměla jsem čas vás upozornit - stejně by se na to většina z vás nedívala:-D Taky jsme mohli vidět Ohnivý pohár a nedávno mě upozorňovala Adrianne, že na kterési stanici dávali Spiknutí střelného prachu - že by Clémence získávala na popularitě?:-D


Avatar nekopírujte!


Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 - London Premiere (1. část)

13. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Konečně proběhla událost, na kterou spousta lidí tak dlouho čekala. Já tuto premiéru asi hodinu sledovala živě, čekala jsem, jestli se Clémence objeví - objevila se chvilku poté, co jsem se připojila. Jako obvykle na sobě měla šaty Chanel (o těch tu ještě bude jeden článek), které sice nejsou nejhorší, ale líbily by se mi víc, bez toho růžičkového zdobení... zato se mi líbí barva a krajky (jako by se domluvila s Emmou Watson a J. K. Rowling). Docela dost fotek vyšlo, že se tam Clémence ksichtí (zvláště 2. a 3. od konce jsou zajímavé:-D). Mimochodem, ten otrávenej ksicht, co je s ní, bude asi její fiancé, myslím totiž, že je to ten samý chlap jako tady. A ještě by mě zajímalo, proč má Clémence s sebou knihu La Belle et la Bête (Kráska a zvíře)...?


Avatar nekopírujte!


Foam

12. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  Photoshoots
belle-clemence.blog.cz
V pondělí tu byla pouze titulní strana z Foam a teď tu máme i něco zevnitř. Ty první dvě fotky jsou takové zvláštní, moc se mi nelíbí účes, co Clémence udělali, ale ty ostatní jsou pěkné, jen si ještě na té páté mohli odpustit ty brýle, tím, že jí nejde vidět do obličeje, jako by plnila pouze funkci ramínka na šaty (všechny šaty na fotkách jsou buď Chanel nebo Rodarte).


Avatar nekopírujte!


Spiknutí střelného prachu - screeny

11. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  Spiknutí střelného prachu
belle-clemence.blog.cz
Někdy v sprnu jsem udělala pár screenů z videí na youtube, takže listopad už by mohla být vhodná doba pro zveřejnění:-D Abych pravdu řekla, ocenila bych nějaké novinky, protože mi (ač je to neuvěřitelné) došly zásoby. Clémence se v tomto filmu opravdu ukázala, hlavně ty scény, ze kterých je prvních 5 fotek jsou povedené.


Avatar nekopírujte!


Paris Fashion Week - Chanel - spring/summer 2011 (5.10. 2010) - 3. část

10. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Mám tu poslední část fotek z téhle akce, Clémence na někde opět s Keirou. Nevím, jestli jsem to sem už psala, ale moc se mi líbí Clémenceiny boty:-) Mimochodem, na prvních dvou fotkách jdou vidět jména Clémence a Keiry, jak se označovali jejich místa na sezení...


Avatar nekopírujte!


Fotka od Cedrika Bucheta

9. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  Photos
belle-clemence.blog.cz
Clémence se zřejmě objeví taky ve Vanity Fair, protože tahle fotka byla pořízená právě pro tento časopis (v době, kdy byla Clémence ještě v Americe). Košile, co má na sobě je od Stelly McCartney a kalhoty (které nejsou vidět:-D) měla od Yvese Saint Laurenta.


Avatar nekopírujte!


Foam & Evening Standard

8. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  Magazines
belle-clemence.blog.cz
Clémence se v brzké době opět objeví na dvou titulních stranách. Na té první (časopis Foam) bych ji asi na první pohled nepoznala a tu druhou jste tu už viděli jako normální fotku. Mimochodem, ten chlap jí to na té titulce Foam vyloženě kazí:-D


Avatar nekopírujte!


Fleur ve scéně "Sedm Potterů"

7. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  Relikvie smrti - Graphic & Videos
belle-clemence.blog.cz
Hurá, konečně máme taky nějaké to delší video s Fleur - jak říká nadpis, jde o scénu Sedm Potterů. Mně se moc líbí, jednak ráz té scény (sedm stejných ksichtů v jedné místnosti), pak vtip dvojčat, výraz Fleur po napití a hlavně to, že Clémence a Brendan Gleeson se spolu opět (už potřetí) potkali před kamerou:-)


Avatar nekopírujte!


Několik nových fotek Fleur

6. listopadu 2010 v 0:00 | Lena |  Relikvie smrti - Movie Stills
belle-clemence.blog.cz
Tenhle článek nelze stoprocentně zařadit do jediné rubriky, protože je to mix fotek z časopisů a jeden screen z natáčení. Jak je tak dívám na tu Fleuřinu čelenku, moje obavy se potvrzují - ta ozdoba z té čelenky fakt tak divně trčí na stranu... (jde to vidět na té větší fotce na druhém scanu). To jsem zvědavá, jak to bude vypadat ve filmu.


Avatar nekopírujte!