Srpen 2010

Once again... for the last time

31. srpna 2010 v 21:08 | Lena |  Moje kecy
belle-clemence.blog.cz
Je to už tradicí, že na konci prázdnin mívám menší proslov. Letos se mi do něj vůbec nechce, proto doufám, že ho zvládnu kratší, než mé proslovy obvykle bývají. Bohužel druhý blog už neprovozuju, takže teď ty proslovy budu muset dávat sem:-D

Vlastně jsem jen chtěla říct, že prázdniny, které se mi v červenci neuvěřitelně vlekly od sprna rychle uběhly a (myslete si, že jsem magor) já už se do školy dost těším. Zase jdu do školy, tentokrát ale naposled... V červnu mě čeká státní maturita (štěstím úplně překypuju...) a do té doby maturantské věci jako generálka maturity, přijímačky na vysoké, ples, tablo, poslední zvonění... uteče to. Víte, jak jsem na tom byla s časem minulý rok, a tento rok to bude stejné, ne-li horší. Doufám, že SB si pro mě opět najdou pochopení, články tu budou přibývat, pokud je stihnu nachystat... což mi připomíná, že ještě do konce týdne nemám nic nachystaného:-D To se vsákne.

Příští týden jedu se třídou do Prahy, takže tady od úterka do pátku nebudu vůbec... Ale články budou.

Já končím s proslovem, nebo se nakonec ještě dojmu:-D Užijte si školu;-) 

Balenciaga - Ready To Wear - Fall/Winter 2011 (5. část)

30. srpna 2010 v 23:40 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Mám zase pár fotek z téhle přehlídky... Clémence má opět svoji kabelku Balenciaga, je to úplně ta samá, na kterou jsem upozorňovala v minulém článku, jen má jiné uši... Vůbec jsem si všimla, že je zvykem na přehlídky chodit oblečení ve značce, na kterou se jdete podívat... Na Chanel v Chanel, na Chloé v Chloé:-D Mimochodem, za Clémence je vidět Place de la Concorde... Jestli tohle místo někdy uvidím na vlastní oči, počurám se štěstím:-D


Avatar nekopírujte! 


Meatpacking District in New York (15.7. 2010)

30. srpna 2010 v 20:14 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Objevilo se ještě něco málo z paparazzi fotek z Meatpacking District... Clémence tam opět má svou kabelku Balenciaga... Její výraz na poslední fotce mě docela pobavil:-DAvatar nekopírujte!


Interview DVD Alliance

29. srpna 2010 v 23:56 | Lena |  Others
belle-clemence.blog.cz
Nevěděla jsem, kam šoupnout tenhle článek, ještě že je tu univerzální rubrika"ostatní":-D Nevím, co to má být za fotky, ale pokud nadpis nelže, tak jsou asi z nějakého rozhovoru:-D Tipovala bych je na rok 2006-2007, Clémence tam vypadá mladší.


Avatar nekopírujte!


Spiknutí střelného prachu - několik screenů

28. srpna 2010 v 21:04 | Lena |  Spiknutí střelného prachu
belle-clemence.blog.cz
Mám tady pár screenů z tohoto filmu - polovina z nich je... řekněme zajímavějšího rázu (můra jedna pelešivá:-D). Na druhém screenu je vidět ten obraz, co jsem vám tu nedávno ukazovala.


Avatar nekopírujte!


Nová fotka z Double Identity

28. srpna 2010 v 0:43 | Lena |  Double Identity
belle-clemence.blog.cz
Máme tady novou fotku z 2. epizody 4. řady Gossip Girl s názvem Double Identity. Zatím nic neobvyklého, podobných fotek jsme tu měli spoustu z natáčení.Avatar nekopírujte!


Nový design - Fleur & Ron

28. srpna 2010 v 0:32 | Lena |  Moje kecy
Vím, starý design tu nebyl dlouho, ale abych řekla pravdu, mně se rychle omrzel... jsou designy, které rychle a ráda vyměním, protože si na ně nemůžu zvyknout a pak jsou designy, kterých se vzdám až po delší době... Doufám, že tenhle bude jeden z nich, je sice hodně tmavý, ale počasí k těmhle barvám přímo svádí, navíc mám ráda tyhle dešťová odstíny... Takže mi to odpusťte vy, co máte rádi teplé nebo světlé barvy:-D Mimochodem, to záhlaví jsem dělala asi 12x a tohle, i když to není zrovna dokonalé, je to nejlepší, co na 12. pokus vzniklo... už jsem s tím dál neexperimetovala...

belle-clemence.blog.cz

Natáčení Gossip Girl, 10.8.2010 (2. část)

27. srpna 2010 v 22:45 | Lena |  Natáčení Gossip Girl
belle-clemence.blog.cz
Tak ji tady máme zase, tu "francouzskou couru"... Eva v tom filmu evidentně dostane nějaký šperk od Cartiera, což jí docela závidím... Jen aby to nebyl nějaký závazný prsten, to už nevím, jak by potrhlí fanoušci Blaire Clémence nazývali:-D No, vypadá to spíš jako hodinky nebo náramek.


Avatar nekopírujte!Natáčení Gossip Girl, 12.8. 2010 (2. část)

25. srpna 2010 v 12:25 | Lena |  Natáčení Gossip Girl
belle-clemence.blog.cz
Jednu fotku z tohoto natáčecího dne jsem tu už měla a nedávno se objevila další. Clémence tam má opět zajímavý výraz:-DAvatar nekopírujte!


Gossip Girl - Double Identity still

23. srpna 2010 v 20:43 | Lena |  Double Identity
belle-clemence.blog.cz

Objevila se první oficiální fotka z jedné z epizod Gossip Girl, ve kterých se Clémence objeví jako Eva. Později (až bude více fotek) udělám rozcestníky podle epizod, aby to v rubrikách bylo přehlednější. Níže jsou názvy epizod s Clémence.
4.01: Belles de Jour
4.02: Double Identity
4.03: The Undergraduates
4.04: Touch of Eva


Avatar nekopírujte!


Natáčení Gossip Girl, 9.8. 2010 (4. část)

22. srpna 2010 v 12:00 | Lena |  Natáčení Gossip Girl
belle-clemence.blog.cz
Zase tu mám nějaké fotky ze dne, kdy Clémence natáčela společně s Leighton Meester... Clem se na některých fotkách pěkně ksichtí a ta Leighton mi dost připomíná Alexis Bledel... A mimochodem se mi vůbec nelíbí Clémenceiny boty:-DAvatar nekopírujte!


Life After All - screeny (6. část)

22. srpna 2010 v 0:00 | Lena |  Life After All
belle-clemence.blog.cz
S tímhle filmem se (díky bohu) blížíme do konce. Jsem docela ráda, protože, jak jsem už řekla, přijde mi z těch screenů nudný (ale třeba jsem nespravedlivá) a pak je na mě moc tmavý (nemám ráda tmavé filmy kvůli atmosféře a navíc tyhle screeny musím zesvětlovat, aby tam bylo něco vidět, čímž se snižuje kvalita).


Avatar nekopírujte!


Vojna a mír (5)

21. srpna 2010 v 12:00 | Lena |  Vojna a mír
belle-clemence.blog.cz
Tohle je opět malinký příspěvek z mojí sbírky:-D Tyhle fotky už jsou zajímavější a Clémence je tentokrát na všech (jsme u písmene N - Nataša:-D). A abyste se nenudili, tak jsem zase po několika měsících vymyslela novou anketu, tak nezapomeňte hlasovat.


Avatar nekopírujte!


Carlos Miele

21. srpna 2010 v 0:00 | Lena |  Fashion
belle-clemence.blog.cz
Bezmála po roce mám pro vás příspěvek i do této rubriky. Měla jsem v zásobě hodně materiálu, bohužel jsem ho neuložila a oni tu webovou stránku, kde byl, smazali:-( Nevadí, poradím si jinak. Dnes tu mám ty nádherné šaty, co měla Clémence při natáčení GG, jsou z kolekce pro jaro značky Carlos Miele.

Mimochodem, já si někdy myslela, že je Clémence vychrtlá? To jsem ještě neviděla tu modelku... Dokonce se mi zdá, že Clémence malinko přibrala (díky bohu), už dlouho jsem u ní neviděla ty žebra, které jí lezly v dobách natáčení HP.


NEKOPÍRUJTE!!!


Sans moi - 2 screeny

20. srpna 2010 v 12:00 | Lena |  Sans Moi
belle-clemence.blog.cz
V této rubrice se nějaký ten příspěvěk neobjevil už sto let, bez nadsázky skoro rok:-D Já si nemůžu pomoct, ale podle mě je tam Clémence 4%, trailer na to taky trochu vypadal a ty fotky... no bude to asi zajímavý film, ještě se k tomu ten film tváří tak psychologicky... Kdo by chtěl vidět ten trailer, tak tady. Ty fotky nejsou nic moc, na obou je Clem rozostřená, ale aspoň něco:-D


Avatar nekopírujte!


Dvě nové fotky z Ohnivého poháru

20. srpna 2010 v 0:00 | Lena |  Ohnivý pohár - Movie Stills
belle-clemence.blog.cz
Tak se zase po dlouhém čase objevilo něco nového z Poháru... Doufám, že brzo ty fotky budou ve velkém rozlišení, nemám ráda malé fotky:-D Ta první není až tak nová, už jsem ji měla v počítači, ale kdysi jsem ji z nepochopitelných důvodů ořízla tak, že tam byla jen Fleur, takže teď ji mám celou a ta druhá je pro mě úplně nová... Tak mě napadlo, že bych si nascreenovala Pohár sama, uvidím, jestli na to bude čas...


Avatar nekopírujte!


Natáčení Gossip Girl, 7.7.2010 (4. část)

19. srpna 2010 v 12:00 | Lena |  Natáčení Gossip Girl
belle-clemence.blog.cz
Tohle je úplně poslední část z natáčení GG z července... Ten čas nějak letí, jako by to bylo včera, co jsem si říkala "tyhle fotky jsou ze včerejška" a dnes už jsou víc jak měsíc staré... Jen abych uvedla věci na pravou míru - tenhle seriál se opravdu odehrává v současnosti, některé z vás asi zmátly ty vějíře:-D

Pak je tu ještě jedna věc, kterou bych ráda zmínila... Tento blog má ode dneška dva roky. Možná jsem to tu psala už vloni, nevím, ale když jsem ho zakládala, byl to spíš takový experiment a nevěděla jsem, jestli budu schopná s ním pokračovat... Dnes, po dvou letech, se tento blog stále drží, přibývají tu články, sem tam má menší pauzu, ale mě pořád baví ho vést a bude mě to bavit, dokud budu mít čas a dokud mi sem budou chodit lidi - těm lidem, co můj blog navštěvují moc děkuju:-) Doufám, že blog se dožije i třetího roku (to už bude odrostlé děcko:-D), a doufám v to o to víc, že v květnu (nebo taky možná v červnu) mě čeká maturita a během školního roku věci s ní spojené, takže času opět nebude moc... Vím ale, že pokud si tento článek po sobě někdy přečtu po maturitě, budu se mu smát:-D


Avatar nekopírujte!


Carole Bellaiche

19. srpna 2010 v 0:00 | Lena |  Photoshoots
belle-clemence.blog.cz
Tento photoshoot je starý snad sto let, některé jeho části už tu po kouscích mám - pak jsem na něj nějak zapomněla, ale vzhledem k nedostatku novinek, který byl, jsem se začátkem sprna rozpomněla i na něj - tohle je předposlední část. Mně se líbí hlavně třetí fotka, má úplně podzimní atmosféru, už se těším, až bude padat listí:-D


Avatar nekopírujte!


Natáčení Gossip Girl, 15.7.2010 (4. část)

18. srpna 2010 v 12:00 | Lena |  Natáčení Gossip Girl
belle-clemence.blog.cz
Předposlední část červencových fotek z natáčení GG... Lituju, že těchto fotek je tak málo, strašně se mi líbí tyhle šaty, Clémence moc sluší...Avatar nekopírujte!