Červen 2010

V Bruggách - screeny (6. část)

30. června 2010 v 0:00 | Lena |  V Bruggách
belle-clemence.blog.cz
Od dubna se tu neobjevily screeny z tohoto filmu, takže konec června je ideální pro jejich doplnění=D Bohužel mi nějak nedošlo, že už jsem na konci filmu, a že tento článek klidně mohl být součástí toho minulého, ale nevadí, je vysvědčení, tak se nebudeme vyčerpávat a snad přežijete, že tu mám dva poslední screeny. Ještě později dodám něco z vystřižených scén.
Btw, všimněte si toho dobře zahraného zoufalství=D To by mě zajímalo, jestli to ten Colin nakonec přežil.


Avatar nekopírujte!


Une pièce montée - nové fotky

29. června 2010 v 0:00 | Lena |  Une pièce montée
belle-clemence.blog.cz
Clémence v tomhle filmu vypadala prostě kouzelně, vždycky se ráda podívám na fotky, kde je jako nevěsta. Ta první fotka asi není přímo z filmu, ale nějaký photoshoot, ale s tím filmem to bude souviset, protože je stejně oblečená a učesaná.


Avatar nekopírujte!Oblečení Fleur pro třetí úkol (1/2)

28. června 2010 v 0:00 | Lena |  Ohnivý pohár - Costumes
belle-clemence.blog.cz
Opět si po delším čase dovolím jeden z mála článků s nějakým tím kostýmem Fleur. Dneska je to oblečení pro třetí úkol, musím říct, že na to, že je to "obyčejná tepláková souprava" je ten kostým docela vydařený. Jak by řekla Lenka Láskorádová - neobyčejně obyčejný=D Některé z těchle fotek jsem sehnala na stránkách, kde tuhle soupravu můžete koupit, tak kdybyste měli zájem...:-)  


Avatar nekopírujte!


Lanvin - Ready to Wear - Fall/Winter 2011 (5. část)

27. června 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Opět dávka zajímavých výrazů v rámci čistky počítače=D Tou zdviženou rukou na druhé fotce jako by říkala "ále, už toho focení nechte". Čtvrtá fotka mě pobavila, já bych se tvářila nejinak, kdyby si přede mě podřeplo něco podobného=D A strašně se mi líbí boty té ženské vedle ní=DAvatar nekopírujte!


Paris Fashion Week Spring/Summer 2010 - Chanel (7. část)

26. června 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Tyhle akce, to je nekonečná řada zajímavých obličejů, ktré se Clémence povedou=D Pár jich uvidíte v celém článku. Na té první fotce je jak zhulená a ty tři poslední radši nekomentuju=D Možná tu poslední - přijde mi, že se usmívá jak vodník. Neptejte se mě proč, já to nevím, ale prostě mi připomíná vodníka=D


Avatar nekopírujte!


Chloé - PFW - Ready To Wear - Fall/Winter 2011 (5. část)

25. června 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Tohle je poslední článek z této akce, skoro mám chuť volat hurá=D Už mi toho na vymazání moc nezbývá, možná to stihnu předchystat na další týden, ještě nevím. Když se dívám na 4. fotku, přemýšlím, co to asi dělala... jako by nohy chtěly jít doleva a hlava doprava=D


Avatar nekopírujte!


Film V Bruggách dnes na ČT 2!

24. června 2010 v 14:25 | Lena |  News
belle-clemence.blog.cz
Stanice ČT 2 se asi stala podporovatelkou Clémence, protože v tomto roce s ní dává už druhý film. Na přelomu ledna a února to byla Vojna a mír a dnes to bude jeden z nejlepších filmů, ve kterém se Clémence objevila - V Bruggách. Já vám tento film můžu jedině doporučit, i když je poněkud neobvyklý a není to můj styl, ale je v něm něco... zvláštního, něco sympatického. Tak se od 22:30 nezapomeňte dívat:-)
Potom už mi několik z vás psalo - a já vám to můžu potvrdit - že se Clémence objeví v seriálu Gossip Girls. Sice vůbec nevím, o co v tom seriál go, ale hodně lidí se na něj dívá a je docela známý, tak si díly s Clémence nenechám ujít. Natáčet by měla na podzim, tak uvidíme.
A poslední věc: TADY si můžete stáhnout nový film s Clémence a Jimem Sturgessem, Heartless. Zatím je jen v anglickém znění, titulky budou za pár dní na titulky.com. Já si ho jen tak zběžně projížděla a zjistila jsem, že Clémence nakonec asi umře, ale jistě to nevím.

Chanel Ready to Wear Show (2. část)

24. června 2010 v 0:00 | Lena |  2007
belle-clemence.blog.cz
Další článek v rámci čistky=D Druhý a poslední. Clémence se mi tady opravdu líbí, má perfektní šaty, sako, brýle, boty taky nejsou k zahození... ale to jsem, myslím, psala už minule... na druhé fotce je opět se slovutným návrhářem Chanel, Karlem Lagerfeldem.


Avatar nekopírujte!


Vojna a mír - screeny (1/7)

23. června 2010 v 0:00 | Lena |  Vojna a mír
belle-clemence.blog.cz
Screeny z Vojny a míru tu nebyly od dubna, je to možné?=D Měla bych je sem dávat častěji nebo se nedohrabeme konce. Ale už se blížíme ke konci prvního dílu, teď jsme u příjezdu Nikolaje a Děnisova a u Děnisovovy žádosti o Natašinu ruku (všimněte si toho správně vykuleného pohledu na poslední fotce - jak byste se tvářili vy, kdyby vás v 14-15 letech požádali o ruku?=D).


Avatar nekopírujte!


Photocall z madridské premiéry Une pièce montée (2. část)

22. června 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Opět provádím čistku počítače, takže tady je druhá a poslední část z tohoto photocallu. To čištění mi asi vydrží ještě na hodně dlouho, pokud sem nechci přidávat stále ty samé články nebo třeba tři články o třiceti fotkách=D Budu to sem dávat postupně, třeba nastane doba, kdy nebudou žádné novinky a staré věci se budou hodit.


Avatar nekopírujte!


Nový design - Nicholas Guerin

21. června 2010 v 20:10 | Lena |  Moje kecy
belle-clemence.blog.cz
Áno, je to tak, po dlouhé době se tu objevil nový design, doufám, že váš šok není příliš velký. Záhlaví jsem udělala v sobotu, a když jsem si dneska uvědomila, že už zase nemám co na práci, dala jsem se znovu do toho designu a snad poprvé v historii mého blogaření jsem ho nechala tak, jak se podařil na první pokus.
Barvy jsou spíš temné, což jsem sice původně na léto nezamýšlela, barevně by se hodil spíš na listopad, ale na druhou stranu si říkám, že ty barvy mají takový chladící účinek, takže pokud se někdy stane, že na téhle planetě bude taky teplé počasí, přijďte se ochladit ke mně na blog:-)
Jen jedna změna oproti ostatním designům, co jsem kdy udělala - tenhle má o 45 pixelů kratší záhlaví kvůli fotce, snad to nejde moc poznat:-)


belle-clemence.blog.cz

Heartless - screeny (1. část)

21. června 2010 v 0:00 | Lena |  Heartless
belle-clemence.blog.cz
Konečně je k dispozici něco víc z tohoto filmu. Postupně sem budu dávat screeny, odhaduju, že mi vyjdou tak na 13 článků. Bohužel film jsem ještě nikde na internetu nenašla, snad se brzo objeví ať už nadabovaný nebo s českými titulky.


Avatar nekopírujte!


Clémence zapomněla na fotografy

18. června 2010 v 0:00 | Lena |  Others
belle-clemence.blog.cz
V květnu tu byly fotky z madridské premiéry Une pièce montée (ještě jich mám několik v zásobě a stejně tak z premiéry v Barceloně), ale dneska sem dávám ty nejpovedenější ksichty a postoje, co se tady Clémence povedly. Někdy mi připadá jak pan Bean v ženské podobě=D


Avatar nekopírujte!


Breathless

17. června 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Tahle akce by měla být - z toho, co jsem vyrozuměla - nějaké soukromé promítání filmu Breathless. Zkrátka se pařížská smetánka slezla, aby se podívala na film=D A Clémence opět zapomněla na vynález jménem hřeben:-)Avatar nekopírujte!


Clémence Poésy x Marie Stuartovna

16. června 2010 v 0:00 | Lena |  Spiknutí střelného prachu
belle-clemence.blog.cz
Tenhle článek je spíš taková blbost, na druhou stranu je to zase něco trochu jiného, než na co jste tu zvyklí. Kdysi jsem vám sem dala screen z filmu Spiknutí střelného prachu, kde byla Clémence namalovaná na obraze jako Marie Stuartovna. Jen tak pro zajímavost jsem se podívala na originál toho obrazu a shledala jsem, že si v tom filmu dali docela záležet, aby byl co nejpodobnější.

Nekopírujte!


Louis Vuitton - Store Opening

15. června 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Clémence se zúčastnila další módní akce, tentokrát to byla další moje oblíbená značka, Luis Vuitton. Na první fotce je Clémence s Kristen Dunst a na druhé s návrhářem Marcem Jacobsem.


Avatar nekopírujte!Thomas Nutzl

14. června 2010 v 0:00 | Lena |  Photoshoots
belle-clemence.blog.cz
Na tyhle fotky si možná vzpomenete, byly v časopisu Tatler, ten článek tu byl někdy koncem března. Možná z nich udělám další design, ale nevím, nehodí se mi sem barevně. Ještě se poohlédnu po něčem vhodnějším.Avatar nekopírujte!


Nicholas Guerin

13. června 2010 v 11:04 | Lena |  Photoshoots
belle-clemence.blog.cz
Tak se zase jednou po dlouhé době hlásím. Uvědomila jsem si, že se nudím a že tu ještě nemám v archivu založený červen 2010, tak to jdu napravit:-) Nevím, jestli má ještě cenu omlouvat se SB, ale myslím, že mě chápete, navíc jsem si čím dál víc uvědomuju to, co jsem věděla vždycky - že blog si nevedu pro návštěvnost (to bych to mohla rovnou zabalit), ale spíš proto, abych měla něco jako svoji "nástěnku" a spojení s lidma, bohužel to druhé taky dost upadá. Teď se vyrojilo docela dost novinek, takže články budou, pokud je budu stíhat chystat.
Jinak možná si pamatujete moje útrapy s absolventským koncertem - už ho mám úspěšně za sebou a ta úleva je nepopsatelná. Teď už jenom na začátku prázdnin zvládnout zkoušky v autoškole napoprvé a dohrabat se k slušnému vysvědčení a budu spokojená - aspoň do září:-) Doufám, že o prázdninách to tu pokvete, čas bych teoreticky mít měla, i když praxe bývá mnohdy jiná... Ale snad to tak bude.
Pokud najdu vhodné fotky a více času, udělám konečně i nový design.


Avatar nekopírujte!