Květen 2010

Vojna a mír (3)

21. května 2010 v 0:00 | Lena |  Vojna a mír
belle-clemence.blog.cz
Vojna a mír, to je nevyčerpatelný zdroj fotek=D Tohle jsou opět oficiální fotky, ať to trochu prostřídám se screeny. Nataša se tu už objevuje častěji než v minulém článku.Avatar nekopírujte!


Paris Fashion Week Spring/Summer 2010 - Chanel (6. část)

20. května 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Dneska dáme pro změnu zase něco ze starých známých fotek. Slibuju že už budou jenom dvě části. Na třetí fotce od konce je na fotce opět s tou samou ženou, se kterou by na přehlídce Chloé (je úplně vpravo), koneckonců jde vidět i na ostatních fotkách, sedí od ní o tři místa napravo (napravo pro ni, nalevo pro nás=D). A na druhé fotce od konce jde znovu vidět její tetování (které opravdu nebylo trvalé).


Avatar nekopírujte!


Photocall z madridské premiéry Une pièce montée (1. část)

19. května 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Skoro při každé premiéře se dělá taky photocall. Upřímně řečeno dodnes nevím, co to má přesně být, herci jsou většinou jinak oblečení než na premiéře samotné, asi jsou to nějaké fotky navíc nebo co. Nevadí, stejně to není důležité, zkrátka mám pro vás opět nové fotky=D


Avatar nekopírujte!


Premiéra Une pièce montée - Madrid (1. část)

18. května 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Včera jsme měli premiéru v Barceloně, dneska je to madridská premiéra. Clémence opět nevypadala špatně, líbí se mi její halenka nebo co to je - jak střih, tak barva, jen se mi nepozdává materiál, vypadá to jako samet, mně by se líbilo něco vzdušnějšího. Jediné, co se mi fakt nelíbí jsou její boty, ty bych si nevzala ani na pláž, natož na premiéru filmu - Clémence je má už po několikáté.


Avatar nekopírujte!


Premiéra Une pièce montée - Barcelona

17. května 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Jak jsem slíbila, mám pro vás novinky. První jsou fotky z barcelonské premiéry filmu Une pièce montée (španělsky El Pastel de Boda - musím říct, že jsem konečně doma, španělštinu se přece jen učím déle než francouzštinu a konečně nemám problém rozumět). Mně se tam Clémence docela líbí, ta košile jí sluší, i když někdy by si mohla vzít šaty a pořád nevsázet na nedbalou eleganci a džíny.


Avatar nekopírujte!


Heartless

16. května 2010 v 0:00 | Lena |  Heartless
belle-clemence.blog.cz
Mám pro vás dvě nové fotky z filmu Heartless, který by teď měl být promítán v kinech (pochybuju ale o tom, že v českých). Možná se vám zdá, že první fotku jste tu už několikrát viděli, ale pokaždé byla trochu jiná.Avatar nekopírujte!


Lullaby for Pi - nová fotka

15. května 2010 v 11:57 | Lena |  Lullaby for Pi
belle-clemence.blog.cz
Zase se jednou ozývám po dlouhé době. Abych pravdu řekla, na blogování ne že by nebyl čas, ale hlavně nebyla chuť. A je to už pár měsíců, co jsem přišla na to, že nemá smysl se do nutit do něčeho, co má být zábavou. Dneska mě opět chytla chuť něco přidat na blog, takže příští týden tu zřejmě budou přibývat předchystané články. SB se již tradičně omlouvám, dneska k vám asi zajdu.
Jinak co se týče článku, mám jenom jednu fotku, ale je to aspoň něco, v poslední době moc novinek o Clémence nebylo, až teď je jich pár vyrojilo, všechny je sem dám. Pokud si vzpomínáte, o čem ten film je, asi vás nepřekvapí, že je ta fotka z koupelnového prostředí.


Avatar nekopírujte!


Memories Corner

4. května 2010 v 17:22 | Lena |  Ostatní filmy
belle-clemence.blog.cz
Moc se omlouvám, možná vám došlo, že na tento týden jsem nestihla předchystat články, tohle je jen taková improvizace, narychlo sesmolený článek, s časem jsem teď na tom bledě. Fotky "za scénou" v článku jsou nové z nového filmu, Memories Corner, který by měl mít premiéru roku 2011. Vůbec nevím, o čem to má být nebo něco víc, ten film je asi teprve v začátcích.
Do konce pracovního týdne tu asi nic extra nepřibude, zítra mám kromě tří hodin v hudebce taky jakési focení absolventů, takže jsem nadšená, že se někdo chystá fotit můj obrovský překrásný ksicht, ve čtvrtek mě čeká krajské kolo olympiády v ČJ v Ostravě (takže se možná už nevrátím, bo O(s)trava je pro vidláka z malého městečka jako jsem já něco jako megalopolis, kde není těžké se ztratit) no a v pátek - v pátek mi po celém týdnu můžou všichni políbit... ruku!:-))) Takže uvidíme (moje oblíbená věta).