Duben 2010

Chloé - PFW - Ready To Wear - Fall/Winter 2011 (4. část)

30. dubna 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Toto je zřejmě předposlední část fotek z této akce. Až teď jsem si všimla, že ta ženská, co sedí od Clémence napravo (napravo pro ni, pro vás nalevo=D) má fakt divné boty=D A taky má dost zvláštní úsměv, jako by měla hodně širokou pusu (dobře to jde vidět na poslední fotce). Jinak je vše při staré, kupodivu ty fotky vypadají podobně jako ty předchozí=D


Avatar nekopírujte!


Vojna a mír - screeny (1/6)

29. dubna 2010 v 0:00 | Lena |  Vojna a mír
belle-clemence.blog.cz
Máme tu další část z Vojny a míru (už jsme za půlkou prvního dílu). V této části jsou jenom dvě scény - jak Rostovovým dorazil dopis od Nikolaje a Pierre ho četl a jak šla Nataša vyprovodit Pierra ke kočáru.
Podle její agentury se prý Clémence objeví v další novém filmu. Bude ho režírovat Danny Boyle a měl by se jmenovat 127 hodin. Tak to jsem zvědavá.


Avatar nekopírujte!


Franck Maltiery

28. dubna 2010 v 0:00 | Lena |  Photoshoots
belle-clemence.blog.cz
Nedávno jsem tu měla článek se scany z časopisu Madame Figaro, možná si vzpomenete, až se podíváte na fotky. Teď tu tyhle fotky mám znovu jako photoshoot, plus tři další, co v tom časopise nebyly. Musím říct, že ten shoot se mi líbí čím dál víc:-)


Avatar nekopírujte!


Premiéra Sans Moi

27. dubna 2010 v 0:00 | Lena |  2007
belle-clemence.blog.czTohle je úplně nový článek=D Premiéra jednoho z filmů, kde Clémence hrála (možná si na něj pamatujete), která se uskutečnila v Cinema UGC Des Halles. Když se tak na Clémence dívám, nevím, jestli se mi líbí nebo ne. To oblečení je podivně nesourodé, ale zase se mi na ní dost líbí ta barva, vlasy má opět neupravené a trochu se mračí, ale ty fotky  jsou pro mě zajímavé právě tou barvou oblečení (stejný případ jako u Dior Fashion Show - tady).


Avatar nekopírujte!


Druhý úkol - screeny (1/2)

26. dubna 2010 v 0:00 | Lena |  Ohnivý pohár - Screencaptures
belle-clemence.blog.cz
I tenhle článek tu už kdysi byl a i tenhle článek se samozřejmě vymazal. Pro mě osobně je o něco zajímavější než jiné články, protože článků, kde je Clémence jako Fleur tu nepřibývá deset každý týden. Ještě bude jedna část.Avatar nekopírujte!


S fanouškem

25. dubna 2010 v 20:32 | Lena |  Photos
la-primavera.blog.cz
Lidi, mám pro vás fotku, ze které se můžu dotrhat. Ani pořádné nevím proč, ale přijde mi strašně vtipná=D Asi je to těmi výrazy, co oba mají v obličejích a tím, jak spolu korespondují.
Jinak se omlouvám SB, že jsem u nich tento víkend nebyla, asi jste si všimli, že k vám chodím jednou za dva týdny, možná některé ještě obejdu. Pak tu byla jedna nabídka na spřátelení. Ach jo, zařekla jsem se, že víc nebudu spřátelovat, ale Aduska, která mi spřátelení nabídla má vážně zajímavý blog, asi ještě udělám výjimku. Adusko, pokud to čteš, ráda spřátelím, i když už jsi vážně moje poslední SB, pokud si to nepřečteš, o víkendu k tobě zajdu. Kdybys to četla, napiš mi to prosím do komentářů. Ostatním SB se ještě jednou omlouvám, ale víte, jak jsem na tom s časem.

Avatar nekopírujte!


Balenciaga - Ready To Wear - Fall/Winter 2011 (4. část)

24. dubna 2010 v 16:06 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Minule jsem sice psala, že víc fotek z této akce už nebude, ale potom jsem v útrobách svého počítače našla ještě další. Bohužel na některých jsou docela pitomě dané vodoznaky, ale snad to přežijete.Avatar nekopírujte!


Vojna a mír (2)

23. dubna 2010 v 0:00 | Lena |  Vojna a mír
belle-clemence.blog.cz
Já zapomněla, že kromě toho, že sem dávám screeny z této série, jsem sem začala dávat i fotky z filmu - stills. Naposledy tu nějaké byly v říjnu, takže teď tu máme konec dubna a já to opět napravuju (poslední dobou nedělám nic jiného=D). Fotky mám uložené v počítači a řazené podle abecedy, takže teď jsem došla k H - proto je na hodně fotkách Héléne.


Avatar nekopírujte!


Premiéra Harryho Pottera - Paříž

22. dubna 2010 v 0:00 | Lena |  2005
belle-clemence.blog.cz
Další doplněný rest. Na téhle akci se Clémence povedlo udělat pár zajímavých ksichtů, ale ty až někdy jindy, pokud tu už nejsou. Většině lidí se prý to oblečení, co tady měla, nelíbí, ale mně se líbí, stejně jako vlasy, nalíčení a kabelka, ani ty boty nejsou tak špatné, rozhodně už vypadala i hůř:-) A Dan je s tou růžovou kravatou fakt zajímavej, i ten ksicht tam má takový 4%=D


Avatar nekopírujte!


Paris Fashion Week Spring/Summer 2010 - Chanel (5. část)

21. dubna 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Zase jednou další část z této přehlídky (mně připadá, jako by byla už aspoň osmá a ona je to teprve pátá). Na některých fotkách jde zase vidět to tetování na ruce. V minulých článcích jste se docela podivovali tomu, že má tetování, podle mě ale není trvalé, na akcích, kterých se zúčastnila po této už vidět nebylo.


Avatar nekopírujte!


Jalouse

20. dubna 2010 v 0:00 | Lena |  Photoshoots
belle-clemence.blog.cz
Tento shoot je opět staro-nový článek. Dávala jsem ho sem "kdysi dávno", samozřejmě se smazal, takže ho sem dávám znovu. Abych pravdu řekla, nevím, jestli se mi líbí nebo ne. Některé fotky jsou perfektní, některé se mi zase nelíbí=DAvatar nekopírujte!


Chloé - PFW - Ready To Wear - Fall/Winter 2011 (3. část)

19. dubna 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Většinou při pohledu na Clémenceiny vlasy koumám, jestli má syndrom Harryho Pottera, anebo jestli je v Paříži tak větrno. Když se tak dívám na fotky, co jsou v CČ, myslím, že odpověď je jasná=D Já bych v tom větru nevypadala líp=DAvatar nekopírujte!


Jarní úklid aneb Zase třídím SB

17. dubna 2010 v 15:49 | Lena |  Moje kecy
belle-clemence.blog.cz
Jak jsem slíbila, jsem tady s vytřízením SB. Důvod, proč to dělám, jsem vám víceméně napsala v předchozím článku - zrušila jsem jeden blog, některá SB se se mnou přesouvají sem a tady je několik SB, se kterými vůbec nejsem v kontaktu. A jako pořádkumilovná osoba a perfekcionista k tomu se nechci dívat na zbytečné ikonky ve svém menu (nadsázka=D). Proto to tady trochu vytřídím, staro-nová SB sem přidám a budu se modlit, abych měla víc času je obejít a okomentovat jim články a víc chutě blogovat.

Zbytek v článku.


Chanel Ready to Wear Show (1. část)

17. dubna 2010 v 12:38 | Lena |  2007
belle-clemence.blog.cz
Mám pro vás fotky z další akce, které tu ještě nemám. Je to přehlídka Chanel z roku 2007. Mně se moc líbí, protože můžu oči nechat na Clémenceinu oblečení. Ty šaty jsou prostě úžasné, po něčem takovém už dlouho pasu, s tím sakem to vypadá moc hezky a taky si vzala "moje" oblíbené brýle od Chloé. Kabelka je od Chanel a jako obvykle se mi moc nelíbí, ale to je detail=D Mimochodem, všimněte si, že už před těmi třemi lety měla svoje hodinky, které nosí doteď:-) Na poslední fotce je opět s Karlem Lagerfeldem, známým návrhářem Chanel.
Jen taková věc na okraj: vzhledem k tomu, že jsem "skoro definitivně" uzavřela svůj druhý blog a některé SB napsaly, že by se rádi přestěhovali, udělám tady něco jako "reorganizaci SB". Bohužel, je to nutnost, budu si to muset ještě promyslet, ale s některými SBéčky nejsme vůbec v kontaktu a ne vždycky je to jejich "vina", ale takhle to dál prostě nejde, víte jak jsem na tom s časem a nerada bych zanedbávala svoje poctivé SB, která tu vidím nejčastěji. Možná, že to udělám ještě dneska.


Avatar nekopírujte!


Lanvin - Ready to Wear - Fall/Winter 2011 (4. část)

16. dubna 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Zase jednou fotky z přehlídky Lanvin. Musím říct, že na posledních dvou fotkách se Clémence tváří opravdu zajímavě, vždycky když vidím nějaký takový obličej, který se jí povede, říkám si, jak to jenom dělá=D A ta holka, co je s ní na fotkách má krásný boty:-)Avatar nekopírujte!


Life After All - screeny (4. část)

15. dubna 2010 v 0:00 | Lena |  Life After All
belle-clemence.blog.cz
Jak tak pokračuju se screeny s tohoto filmu, říkám si, že bych u něj asi nevydržela. Ty screeny na mě působí nudně, navíc se tam pořád děje to samé, situace po vzoru prvních fotek a taky podle té poslední=D


Avatar nekopírujte!


V Bruggách - screeny (5. část)

14. dubna 2010 v 0:00 | Lena |  V Bruggách
belle-clemence.blog.cz
Včera jsem psala, že jsem zanedbala Vojnu a mír o měsíc, což není nic oproti filmu V Bruggách, který jsem zanedbala o dva=D Bohužel se s těmito screeny blížíme do konce, už bude jen jeden článek. Tahle část je hodně zajímavá - na první fotce si můžete všimnout Ralpha Fiennese a Brendana Gleesona, jak procházejí za Clémence a Colinem Farrellem (ve filmu moc pěkný moment), na 7. fotce Clémence ukazuje Jeremiemu Rénierovi, aby si k nim šel sednout (hraje jejího snoubence v dalším filmu - Une pièce montée) a na té poslední fotce se tak oba tváří proto, že se jim za zády před momentem rozplácl Brendan Gleeson o zem (skočil z pěkně vysoké věže).


Avatar nekopírujte!


Vojna a mír - screeny (1/5)

13. dubna 2010 v 0:00 | Lena |  Vojna a mír
belle-clemence.blog.cz
V březnu se vyrojilo tolik novinek o Clémence, že jsem sem úplně zapomněla dávat screeny z Vojny a míru (naposledy 5. března). Takže teď to napravuju. Minule jsme skončili u plesu, co pořádali Rostovovi a Nataša (Clémence) poznala knížete Andreje. Teď tu mám dvě fotky ještě z plesu, odjezd Nikolaje a scénu, ve které si myslím Nataša a Soňa povídají o knížeti Andreji.


Avatar nekopírujte!


Tapety s Fleur

12. dubna 2010 v 0:00 | Lena |  Ohnivý pohár - Movie Stills
belle-clemence.blog.cz
Tohle je napůl nový a napůl doplněný článek. Teď doplňuju ty staré vymazané, protože novinky nejsou. V tom původním, co se vymazal, byla jenom jedna tapeta a to ta, z níž je avatar. Teď jich tu máte sedm, víc (oficiálních) jsem zatím nenašla. Dala jsem je sem i ve velkém rozlišení přes enter4u (výjimečně), takže pokud si je chcete stáhnot, udělejte to dřív, než se smažou=D


Avatar nekopírujte!


Dior Fashion Show

11. dubna 2010 v 0:00 | Lena |  2007
belle-clemence.blog.cz
Další vymazané a znovuobnovené fotky, tentokrát z přehlídky modelů Christiana Diora (další z mých oblíbených značek=D). Clémence na sobě tentokrát měla něco výraznějšího, což u ní nevidíme často. Ty šaty jsou sice takové... podivné, ale celý ten zevnějšek zachraňuje právě ta neobvyklost výběru, takže mně se celek docela líbí.


Avatar nekopírujte!