Březen 2010

Deauville - nové fotky

31. března 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Z tohoto festivalu jsme tu už dvě fotky měli, možná si vzpomínáte, Clémence tam dělala jednu z porotkyň. Teď sem tedy přidávám další - opět si můžete všimnout bot, na něž jsem upozorňovala včera.


Avatar nekopírujte!


Exposition of Gilles Jacob livre d'or

30. března 2010 v 0:00 | Lena |  2010
belle-clemence.blog.cz
Clémence se už zase objevila na dalaší akci, což ale rozhodně není výčitka:-) Konečně se tento rok trochu rozjela, rok 2009 byl docela nuda. Když se zase dívám na její vlasy, přemýšlím, jestli je v Paříži tak větrno nebo jestli to tak má Clémence schválně=D Opět má svoje hodinky a tohle je už tak čtvrtá pátá akce, kde má stále jedny a tytéž boty - to se mi na ní líbí, klidně si vezme to stejný oblečení několikrát. A ta kabelka by mohla být od Chloé, ale je to pouze můj tip...


Avatar nekopírujte!


Mark Pillai photoshoot

29. března 2010 v 0:00 | Lena |  Photoshoots
belle-clemence.blog.cz
Tohle je další sbírka naprosto dokonalých fotek opět od Marka Pillaie. Když jsem vybírala fotku na avatar (vždycky vybírám tu, co se mi líbí nejvíc), nemohla jsem se prostě rozhodnout=D Bohužel, jednu nedokonalost ty fotky přece jen mají, a to je docela malé rozlišení. Snad se brzo objeví ve větším.


Avatar nekopírujte!


Filmy ke stažení

28. března 2010 v 12:48 | Lena |  Others
belle-clemence.blog.cz
Ještě jste neviděli Clémence v jiném filmu než v Harrym Potterovi? Patříte k těm, co se nedívali na Vojnu a mír? Nechce se vám objednávat drahá DVD? Našla jsem pro vás pět filmů s Clémence v CZ, zkrátka ať žije uloz.to! Více v CČ.Avatary nekopírujte!

Nový design - Mark Pillai

26. března 2010 v 21:42 | Lena |  Moje kecy
Ahoj lidi, návštěvníci, SB. Se změnou designu by to chtělo malý proslov po delším čase. Nevzpomenu si (a nechce se mi to hledat), jestli jsem si už i tady stěžovala na nedostatek času, nebo to byla záležitost jenom mého druhého blogu, ale tak nějak se mi nechce věřit, že bych to sem aspoň jednou nepsala. Tím jsem naznačila, že opět budu kňourat nad tím, jak tento blog zanedbávám, ale nejde ani tak o blog, jako o lidi, kteří mu zůstali věrní, o moje SB.
Chci poděkovat hlavně Kate, která je tu skoro každý den, stejně tak Cassii, která sem chodí taky docela často, přestože já u nich nebyla asi dva týdny - děkuju a za to že ode mě moc komentářů nemáte se upřímně omlouvám. Další omluvu dlužím Fleur. Fleur, (doufám, že si to přečteš) dlouho jsi nebyla na blogu a v dobu kdy jsi se vrátila jsem absolutně neměla čas napsat ti nějaký komentář, který by měl hlavu a patu, chodím spát před půlnocí totálně vyřízená a v takovém stavu není záhodno, abych se pouštěla do psaní. Promiň, moc mě mrzí, že jsme teď tak málo v kontaktu a to samé bych mohla říct k jojo a Belle, ale tady mě drží nad vodou aspoň Facebook, kde denně od obou přibývají nějaké ty příspěvky. Někdy se budu muset stavit na to proklaté icq a s vámi třemi pokecat.
Z toho, že volným časem dvakrát neoplývám plyne jedna podstatná věc. Zatím ji neprozradím, tento blog nijak extrémně nepostihne a mám ji naplánovanou na 8.4. (kdo si trochu prohlíží moje blogy, může tušit). Zatím nevím, jaký bude osud tohoto blogu. Přiznávám, blogování mě přestává bavit, 18. března to byly přesně dva roky, co jsem začala. Na druhou stranu bych se tohohle blogu nerada vzdala, je to kus práce, kterou jsem za rok a půl udělala. Takže pořád jsme na stejném místě, jako někdy před dvěma třema měsíci - "uvidíme".
Začala jsem ale od důsledků, měla bych vám objasnit příčiny. Je to prosté. Největší žrout času je ta instituce, které se už po staletí říká škola. Myslím, že to nemusím objasňovat, všichni chodíme do školy a ti co na ni s prominutím neserou vědí, jak se dokáže člověku postarat o "zábavu". Jsem v septimě na gymplu, což znamená ročníkovou práci (kterou musím do půlky dubna odevzdat - naštěstí už moc nechybí), každoročně dělám olympiády (minulý týden to byla čeština, okresní kolo - 1. místo, jen tak na okraj=D), dělám autoškolu (strašně mě to baví), v květnu mám absolventský koncert z klavíru, takže makám a makám (a bojím se, je to taková malá maturitka, jak tomu říkám), v týdnu chodím ještě na hodiny houslí (a klavíru samozřejmě) a kurzy španělštiny - francouzština mi už bohužel-díkybohu skončila. Takže teď už asi chápete, proč se blog nevešel do žebříčku mých priorit=D Jsem ráda, že o víkendu stihnu aspoň nachystat pár článků na další týden.
Ještě něco k designu. Jako všechno, co v poslední době dělám, je odfláknutý, ale nic lepšího ze sebe momentálně nevypotím. Udělala jsem ho v jarních barvách, protože jaro je jedna z mála věcí, které mě v poslední době těší. Když nad tím přemýšlím (po týdnu od výroby), začíná mi ta zelená k té žluté připadat divná, ale asi je vám jasné, že tahle věc mi momentálně žíly netrhá, prosím, vydržte to=D
No, ze článku původně o designu je úvodník do Rudého práva, pokud jste se dočetli až ke konci, nejen že vám gratuluju, ale hlavně vám děkuju.

belle-clemence.blog.cz

Christophe Meimoon

25. března 2010 v 0:00 | Lena |  Photoshoots
belle-clemence.blog.cz
Dvě z fotek, co jsou v CČ jste už mohli vidět, pokud jste se dívali na článek o časopisu Grazia. Jedna je ale nová, tak jsem sem dala celý ten photoshoot, ať to mám hezky pohromadě:-)Avatar nekopírujte!


Dvě nové promo fotky

24. března 2010 v 0:00 | Lena |  Ohnivý pohár - Movie Stills
belle-clemence.blog.cz
Lépe řečeno jedna nová promo fotka a jedna stará ve velkém rozlišení (stejně jsem je obě zmenšovala, ale aspoň něco). Doufám, že se časem objeví další fotky Fleur, je jedno jestli z Ohnivého poháru nebo z Relikvií.
Avatar nekopírujte!

Mark Pillai

23. března 2010 v 0:00 | Lena |  Photos
belle-clemence.blog.cz
Dnes tu mám jednu jedinou miniaturní fotečku opět od Marka Pillaie. Doufám, že časem se objeví větší, protože vypadá moc zajímavě. Clémence tam má účes podobný tomu, jaký měla ve filmu Le Grand Meaulnes.Avatar nekopírujte!


Tatler

22. března 2010 v 0:00 | Lena |  Magazines
bellle-clemence.blog.cz
Minulý týden tu byla obálka britského časopisu Talter a jeden outtake, dneska vám přináším všechny scany a můžu vám říct, že je jeden luxusnější než druhý. Jsou to prostě nádherné fotky, moc se jim to povedlo, jen ta poslední by mohla být o něco lepší, ale nebudu si stěžovat, já jsem těma fotkama nadšená:-)Avatar nekopírujte!

Grazia (F)

21. března 2010 v 0:00 | Lena |  Magazines
belle-clemence.blog.cz
Včera jsem se zmiňovala o francouzském časopisu Grazia, kde se Clémence taky objevila, takže dneska by to chtělo pár ukázek:-) Opět se jim povedly moc pěkné fotky, hlavně ta poslední se mi líbí.
Avatar nekopírujte!

Vogue UK (2010)

20. března 2010 v 0:00 | Lena |  Magazines
belle-clemence.blog.cz
Zdá se, že Clémence je na roztrhání, samá akce a focení pro časopisy (beru to jako náhradu za rok 2009). V poslední době se objevila Cosmopolitanu, Elle, Grazia, Tatler a dneska mám pro vás Vogue. Ty fotky se mi moc líbí, ten článek byl hlavně o módě, i když jsem ho jen tak zběžně proletěla, možná tam bylo i něco o filmech. Na většině fotek má Clémence vlastní oblečení.


Avatar nekopírujte!


Premiéra Une pièce montée

19. března 2010 v 0:00 | Lena |  2010
Dneska tu mám slíbené fotky z premiéry Une pièce montée. Clémence si na sebe po dlouhé době zase vzala něco světlého a kdyby se trošku přičísla, vypadala by moc hezky:-) To sako vypadá na Chanel, má podobně rozšířené rukávy jako to, co letos měla na přehlídce Chanelu.Avatar nekopírujte!

Chloé - PFW - Ready To Wear - Fall/Winter 2011 (1. část)

18. března 2010 v 0:00 | Lena |  2010
Clémence letos opravdu nezahálí a navštěvuje jednu akci za druhou. Dneska mám fotky z přehlídky (pod)zimní kolekce značky Chloé. Řekla bych, že i ty šaty, co má Clémence, jsou od Chloé, nevím to jistě, ale je to šitý v jejich stylu. Dneska tu mám jen tři fotky v malém rozlišení, ale mám jich ještě spoustu ve velkém, jen je musím doupravit.


Avatar nekopírujte!


The Purple Party v Montana Paris

17. března 2010 v 0:00 | Lena |  2010
Nemám sebemenší tušení, co je tohle za akci, ale tu fotku sem dávám hlavně proto, že už jsme tu dlouho neměli žádný pořádný ksicht, který se Clémence povedl. Tentokrát nepochybuju o tom, že ho udělala úmyslně, ale stejně by ta fotka byla hezčí, kdyby se usmívala.


Avatar nekopírujte!

Outtake pro Tatler

16. března 2010 v 0:00 | Lena |  Photoshoots
Mám tu sice jedinou, zato moc pěknou a zajímavou fotku Clémence. Nevím sice přesně, co to znamená "outtake", ale počítám, že se tahle fotka objevila i v tom časopisu. Uvidíme, až budou další scany, pokud budou:-)


Avatar nekopírujte!


Festival asijských filmů - Deauville

15. března 2010 v 0:00 | Lena |  2010
V pátek jsem se zmiňovala, že Clémence bude součást poroty na tomto festivalu a že se to kryje s premiérou filmu Une pièce montée, takže se na ní asi neobjeví. Omyl, Clémence to všechno stihla, později dodám i fotky z této premiéry:-) Pak mám ještě jednu fotku a nevím, kam ji zařadit - Clémence na ní má stejné šaty jako tady a je na ní s chlápkem, který vypadá jako Jérémie Renier, který s ní hrál v Une pièce montée (tam ale měla jiné šaty). Tak nevím, bude to prostě nezařazená fotka=D

Avatar nekopírujte!

Tatler Magazine

14. března 2010 v 16:01 | Lena |  Magazines
Zrovna teď, když na blog nemám vůbec čas se vyrojilo tolik novinek o Clémence - zákon schválnosti se mnou chce zjevně kamarádit=D SB se moc omlouvám, vaše blogy docela zanedbávám, ale aspoň na ně chodím mrknout se, co přibylo, komentáře psát nestíhám, nezlobte se, nevím, kdy se to zlepší. Každopádně zkusím aspoň nachystat nějaké ty články na další týden, aby to tady nebylo na suchu. Dneska jenom jeden scan (ono jich určitě časem přibyde) z myslím že britského (cena je v librách) časopisu Tatler (kdysi v něm byla i Emma Watson), Clémence má na titulce moc pěknou fotku.


Avatar nekopírujte!


Vivement Dimanche + Une pièce montée

12. března 2010 v 0:00 | Lena |  Others
Předminulou neděli se Clémence objevila v pořadu Vivement Dimanche, asi jste už viděli fotky, co tu mám. Byla tam s herci z Une pièce montée (premiéra tohoto filmu měla být 10. března - což podle pravidel logiky znamená, že se na té premiéře asi neukázala, když má být 10.-14. března na nějakém tom festivalu, kryje se to:-( No, třeba to nějak stihla=D) a objevilo se tam i pár ukázek z tohoto filmu. Vypadá to docela dobře, Clémence to jako nevěstě strašně sluší. Videa z tohoto pořadu jsou tři, já sem dám jen jedno - to nejkratší a zároveň to, kde Clémence mluví nejvíc, ty ostatní jsou docela nuda. Sice jí skoro vůbec nerozumím až na pár slov, ale ta ukázka, kde je s tou starou paní je moc pěkná.

Avatar nekopírujte!

Lanvin - Ready to Wear - Fall/Winter 2011 (2. část)

11. března 2010 v 0:00 | Lena |  2010
Další fotky z přehlídky Lanvin. Opět můžu oči nechat na tom šedém svršku, strašně se mi líbí a taky se mi po dlouhé době líbí Clémenceina kabelka, tedy spíše její tvar, jinak tenhle typ vzotů á la tygr nebo jaguár moc nemusím, raději bych jednoduše černou nebo šedou, ale dá se to přežít. A Clémence má opět svoje hodinky:-)


Avatar nekopírujte!

Balenciaga - Ready To Wear - Fall/Winter 2011 (2. část)

10. března 2010 v 0:00 | Lena |  2010
Pokračování fotek, co se tu objevily v neděli. Všimla jsem si, že Clémence má stejný svetřík nebo co to je, jako na premiéře Audition (fotky TADY). Taky si opět nezapomněla vzít svoje hodinky, na něž jsem upozorňovala včera.
Avatar nekopírujte!