Listopad 2009

Všechno nejlepší, Clémence!

30. listopadu 2009 v 0:00 | Lena |  News
Rok se s rokem sešel a já vám píšu stejný článek jako před 365 dny. Stejný až na to, že dnes je Clem zase o rok starší, ode dneška je jí už 27 let. Všechno nej:-)

Nekopírujte!

Proč nemá den 48 hodin?

28. listopadu 2009 v 21:46 | Lena |  Moje kecy
Zdravím. Dneska to vezmu docela ve zkratce, na vykecávání není čas. Jak jste buď pochopili či nepochopili z nadpisu, nestíhám. Potřebovala bych, aby byl den aspoň dvakrát delší. Takže za prvé se strašně omlouvám SB, možná některé z vás stihnu obejít zítra, ale neslibuju, za druhé články asi nachystat nestihnu, to uvidím a za třetí ani nestihnu vyrobit prosincový design v době, kterou jsem si plánovala. Takže všechno odkládám na příští týden a doufám, že to bude lepší. Důvodem je - no co myslíte? Jasný, škola. Na příští týden toho mám vyloženě a s prominutím na posrání - jen tak například do španělštiny si zopakovat slovíčka z prvních 10 lekcí - tj. kolem 1100 slovíček. Plus miliarda úkolů a písemek a taky ročníková práce... Radši to nebudu rozvádět nebo z toho bude sprostý článek :D Díky všem za pochopení....

Lena

Cela nous aurait suffi

27. listopadu 2009 v 0:00 | Lena |  Others
Většina z vás asi neví, že Clem se kromě mnoha filmů objevila taky v hudebním klipu (název písně viz v titulku článku). Po shlédnutí tohoto klipu jsem usoudila, že je to nebetyčná hovadina :D Nevím o čem ta píseň je, ale kdybych měla soudit z toho klipu, řekla bych že je to o robotech, voskových ksichtech a Samaře v chlapecké podobě. Líbila se mi tam jediná scéna a to je ta na avataru, kterej nekopírujte :D


A Small Crime

26. listopadu 2009 v 0:00 | Lena |  Others
Včera jsem vám řekla, jak nemám ráda obrázky a dneska vám povím, že nemám ráda videa:D Jakákoli, prostě na ně nerada koukám, protože mě buď rozčiluje provedení, které není podle mých představ nebo hudba. Ale mám jedno video, na které se vždycky ráda podívám, je udělané opravdu hezky, přesně podle mýho gusta a ta písnička patří k mým nejoblíbenějším:-)

Avatar nekopírujte!


Kresby Fleur

25. listopadu 2009 v 0:00 | Lena |  Ohnivý pohár - Graphic & Videos
Původně jsem chtěla najít nějakou grafiku, ale nakonec z toho vylezly kresby. Všechny jsou ze stránky deviantart.com. Dala jsem sem jenom ty, které jsou podle Clémence, protože nemám ráda většinu obrázků Fleur - vždycky tak komolí moje představy, když nakreslí Fleur v nějakých drsných pózách s ještě drsnějším výrazem nebo většina obrázků, kde je i s Billem jsou ještě horší. Málokterý se mi líbí - i ty sem někdy dám.

Avatar nekopírujte!

Vítejte u Rozových - screeny (3. část)

24. listopadu 2009 v 0:00 | Lena |  Vítejte u Rozových
Koukala jsem do téhle rubriky a zjistila jsem, že mi chybí první část screenů. Pak mi došlo, že to bylo uložený přes enter4u a samozřejmě se smazaly. Nevím, kdy je dodám, protože nepochybuju o tom, že mám takhle promazanou půlku blogu a ještě nemám čas ani zjistit, jak rozsáhlé jsou škody ani je napravit. Pokud vůbec, tak někdy později:-) Mimochodem, asi víte, že Clem se v tomto filmu svékla.... dost. To už je čtvrtý film, u kterého jsem to napočítala, možná pro vás někdy připravím takový speciální nestydatý článek :D

Avatar nekopírujte!

Rodarte Party na Collete the Opening - nové fotky

23. listopadu 2009 v 0:00 | Lena |  2009
Hurá, objevily se další fotky z této akce (o které vám toho zatím víc neřeknu, ještě jsem nevykoumala, co to je - mimochodem Verča odhadovala otevření nějaké univerzity, ale to určitě ne, to by nebylo collete ale college:-) ). Kdo by chtěl vidět ty starší fotky, jsou TADY. Opět musím Clem chválit, tady se jí to fakt povedlo, nejvíc se mi líbí vlasy a to sako:-)

Avatar nekopírujte!


Paris Fashion Week - Chanel (4. část)

20. listopadu 2009 v 0:00 | Lena |  2008
Dneska je to čistě Clémence-Emmovská část :D Na většině těch fotek byl zabraný celý ten dav, ale tak co je nám po davu, takže jsem to ořezala jenom na tu Clem a Emmu. Ale na poslední fotce jsem tam schválně nechala tu ženskou vedle Emmy - chtěla jsem vám předvést názornou ukázku naprosto příšerných brýlí:D

Avatar nekopírujte!

V Bruggách - screeny (3. část)

19. listopadu 2009 v 0:00 | Lena |  V Bruggách
Další várka screenů. Jak jsem slíbila, tentokrát už jsou zajímavější;-)

Avatar nekopírujte!

Heartless - plakát a oficiální kresba

18. listopadu 2009 v 0:00 | Lena |  Heartless
Blíží se premiéra tohoto filmu a tudíž se začínají konečně objevovat i nějaké ty fotky. Nedávno jsem vám tu dala screen z nějaké upoutávky či co to bylo a dneska mám pro vás další dva obrázky. Mimochodem premiéra by měla být v únoru 2010, ale to nejspíš bylo myšleno pro Británii, takže kdy tento film přijde do Čech a jestli se vůbec bude hrát v kinech, to nevím.

Avatar nekopírujte!

Clémence Poésy & Brendan Gleeson

17. listopadu 2009 v 0:00 | Lena |  Others
Je to taková blbost, ale když už mě to napadlo, dám to sem. Clémence a Brendan, jak asi víte, spolu hráli ve filmech V Bruggách a hlavně v HP, který je oba proslavil. Tak jsem si říkala jestli najdu nějakou jejich společnou fotku z obou filmů. (Ne)našla. Nenašla vyloženě z filmu, ale z HP mám z natáčení a z Brugg mám jednu z natáčení a druhou z premiéry v Dublinu. Zkoušela jsem to samé s Ralphem Fiennesem, ale to je beznadějný, zkuste si představit společnou scénu Voldemorta a Fleur :D
Mimochodem, první chlápek zleva na druhé fotce, Jérémie Renier, hraje s Clémence v dalším filmu, v Une pièce montée (pokud si vzpomínáte na fotku Clem ve svatebním, tak to je ten film) a taky měl takovou menší roličku v Pokání (s tímhle blogem ten film moc nesouvisí, ale určitě vám ho doporučuju, je to nejlepší kousek, co jsem v poslední době viděla).
Ještě jedna taková poznámečka - zrovna tu mám rozepsanou žádost o autogram pro Brendana, budu to posílat na dublinskou adresu, tak snad něco dojde:-)

Avatar nekopírujte!

Fotka od Louise Enhorning

16. listopadu 2009 v 12:16 | Lena |  Photos
Prostě fotka. Jelikož je jedna, nevím co k tomu mám napsat, působí docela obyčejně, ale líbí se mi na ní, že je pěkně barevná. Mohlo by jich být víc, photoshoot o jedné fotce podle mě není photoshoot, ale fotka :D
Avatar nekopírujte!

8. spřátelený blog - >Sue<

15. listopadu 2009 v 15:46 | Lena |  Spřátelené blogy
Mám (opět) nové SB a to Sue a její blog o Jennifer Aniston - TADY.
Sue, moc se omlouvám, ale já si opravdu dřív čas nenašla mám za sebou perný týden a víkend taky není žádná pohodička. Takže až teď konečně. Ještě ti během dne zkusím udělat ikonku do menu.

diplom pro tebe:

belle-clemence.blog.cz

Life After All - screeny (2. část)

11. listopadu 2009 v 11:11 | Lena |  Life After All
Další část screenů z tohoto filmu. Pokud jsem to pochopila dobře, mělo by se to odehrávat v sirotčinci nebo by tam ten sirotčinec měl mít nějakou roli. Ale to, co jsem měla za popis filmu vlastně vůbec nic nevypovídalo o ději, takže slíbený "o-čem-to-je" se tu hned tak neobjeví.


Avatar nekopírujte!

Scan z Harper's Bazaar od Kačule

10. listopadu 2009 v 0:00 | Lena |  Magazines
Před nedávnem mi Kačule (moje hodné SB) poslala scany z českého vydání časopisu Harper's Bazaar, kde je Clem a taky něco málo o parfému Chloé (ano. už zase Chloé:D). Kačule, moc děkuju a snad se nezlobíš, že jsem to sem dala:-)
Scan nekopírujte, není to ani váš ani můj výrobek.
Avatar taky nekopírujte.

Chloé Intense

9. listopadu 2009 v 0:00 | Lena |  Photos
Fotky z reklamy na parfém Chloé jste viděli aspoň desetkrát (na druhou). Mám tu jednu další fotku, která je skoro stejná až na výrobek. Je to zjevně další z řady parfémů od Chloé, asi něco jako "mladší bratr" toho staršího parfému - ale abych pravdu řekla, ten starší mi voní líp.

Avatar nekopírujte!


Na mém blogu svoji stupiditu neprojevuj,...

7. listopadu 2009 v 21:59 | Lena
...Kukulko. Když už máš potřebu kritizovat, zkus to udělat způsobem, kterej o tobě nevypoví, že jsi ubohá, trapná, zakomplexovaná, neiteligentní a nevzdělaná kráva, která pravděpodobně vyrůstá někde na hnojišti. Ty dva komentáře, co jsi tu zanechala o tobě zatím víc nevypověděly. Když už se ztrapňuješ, napiš aspoň adresu tvého blogu, který jistě v mnoha ohledech převyšuje ten můj, (pokud to nechápeš, je to ironie, pokud nevíš, co je ironie, podívej se do Slovníku cizích slov, najde-li se na hnojišti něco takovýho) abych viděla, jak má podle tebe ideální blog vypadat. Takže ještě jednou mi sem napiš podobnej komentář a prostě ti zamítnu přístup. Takže se pokus mě nesrat, nevyplatí se to.

PS: díky všem, co se mě zastali u předchozího článku:-)

Kdo na tento článek kouká a neví o co go:Heartless

7. listopadu 2009 v 14:23 | Lena |  Heartless
První vlaštovka z filmu Heartless. Doteď jste zatím mohli vidět jen fotky z natáčení, ale nedávno se objevilo video o tomto filmu a hlavně o Jimu Sturgessovi - ale přece jen se tam na dvě vteřiny mihla i Clémence a já jsem vám udělala screen. Teoreticky by to už mohl být záběr z filmu.

Avatar nekopírujte!


Chloé - komu to sluší nejvíc?

6. listopadu 2009 v 0:00 | Lena
Jak jsem včera slíbila, mám pro vás novou anketu (to je dost, po tak dlouhé době). Znění je myslím jasné, v článku máte fotky a reklamu, podle nichž se můžete rozhodnout. Moje řazení by bylo Clem (ale ne proto, že ji mám ráda), Anja, Chloë, ale vy si rozhodněte podle sebe.

Avatar nekopírujte!


Chloé Fashion Show (4/4)

5. listopadu 2009 v 0:00 | Lena |  2007
Poslední část z mojí zásoby, víc fotek už jsem nenašla a pravděpodobně asi ani nenajdu, budu zase hledat jiné akce, třeba fotky z Cannes z roku 2008, těch bylo strašně moc. A jak se tak dívám na ty fotky, kde je s Anjou a Chloë, napadla mě nová anketa, čekejte ji zítra:D
Avatar nekopírujte!